/Files/images/заведущая.JPGМірошниченко Наталія Володимирівна

Завідувач дошкільного навчального закладу (ясла –садок) № 34 комбінованого типу Харківської міської ради.

Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С.Сковороди у 1996 році за спеціальністю «дошкільне виховання».

Педагогічну діяльність розпочала у 1997 Загальний стаж роботи - 19 років. Стаж роботи у даному колективі 12 років.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист».

За успіхи у роботі нагороджена Подякою начальника управління освіти Комінтернівської районної в м. Харкові ради у 2009 році а трудовий колектив дошкільного навчального закладу у 2009 та 2010 роках нагороджений Подяками Комінтернівської районної ради та управлінням освіти Комінтернівської районної ради в місті Харкові. За ІІ та ІІІ місця у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2009-2010 та 2010-2011навчальних років, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази та створення належних умов для навчання і виховання дітей.

У 2012 році нагороджена Почесною грамотою М.Я. Азарова за вагомий внесок у зміцнення і розвиток, участь у реалізації соціальних ініціатив Президента України, активну діяльність.

За сумлінну працю, активну профспілкову роботу, значний особистий внесок у справу захисту соціально - економічних інтересів членів профспілки нагороджена Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2013 році.

Трудовий колектив ДНЗ №34 має Почесну грамоту 2013 року за 1 місце в районому огляді - конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів Комінтернівського району до нового 2013/2014 навчального року, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і укріплення матеріально - технічної бази закладу та створення належних умов для навчання і виховання дітей.