НАШІ ТРАДИЦІЇ

У закладах дошкільної освітиі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

/Files/images/1 вересня.jpg

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями. Зустріч з садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВИХОВАТЕЛЯ

/Files/images/s77799251.jpg

Традиційний концерт - подарунок вихователям, який готують всі діти, виставка композицій "Золота осінь".

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/images/1355915112_07.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільнят проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

/Files/images/i.jpeg

Любові всі віки покірні, і ця істина не вимагає доказів. Тим не менш, нам незвично чути про святкування Дня Валентина в дитячому садку. Однак, навіть діти з ясельної або молодшої групи знають про те, що таке любов, і багато хто з них навіть самі відчували першу любов.

Хлопчики і дівчатка вирізають і прикрашають сердечка з кольорового паперу. Далі складають з них аплікацію, також використовуючи заздалегідь підготовлені вихователем матеріали: квіточки, гілочки і бантики.
Святкування Дня Святого Валентина викликає у дітей позитивні емоції, розвиває міжособистісні відносини, дозволяє подолати скромність і відчути себе дорослими.

МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

/Files/images/172109.jpg

На ранок, присвячений святкуванню Міжнародного Жіночого Дня 8 березня, діти запрошують своїх мам, бабусь і сестер. У цей день для улюблених жінок малюки влаштовують концерти, вони присвячують їм свої пісні, вірші, виконують танці.

СВЯТО МАСЛЯНОЇ

/Files/images/2смачна масляна.jpg

Не залишається без уваги і свято Масляної у нашому дитячому садку. Головне завдання цього дня - ознайомлення дітей з обрядами проведення цього свята.На Масляну кухарі дитячого саду обов'язково радують дітей млинцями.

ВЕЛИКДЕНЬ

/Files/images/2великдень.jpg

Найчастіше у середині квітня всі православні відзначають світле свято Великодня. Великдень святкується й у нашому дитячому садку. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому саду. Основна задача, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.Уже з початку Великого посту вихователі починають готувати дітей до світлого свята і проводити тематичні заняття.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/images/прощавай дит сад.jpg

Промайнули роки навчання у дитячому садку і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Випускників вітають почесні гості, завідувач дитячого садку, вихователі, батьки. Потім розпочинається останній святковий ранок в закладі освіти, після якого випускники ідуть святкувати це свято та готуватися до школи.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

/Files/images/tarptautinc.jpg

Перш ніж діти йдуть на літні канікули, дитячий сад організовує для них і їх батьків ранок 1 червня - найбільш дитяче свято - Міжнародний День Захисту дітей. Вже радують теплі дні, тому ранок, присвячений 1 червня, часто проходить під відкритим небом, де співробітники дитячого саду готують багато цікавих конкурсів і розваг. Найпопулярніші з них - видування мильних бульбашок і малювання крейдою на асфальті.

ДЕНЬ НЕПТУНА

/Files/images/Безымянный111.JPG

Веселе і чудове водне свято. Це свято відзначають парадами, спортивними змаганнями та водними виставами. Обов'язкові гості свята - Нептун і його свита: русалки, водяні та чорти. Вони так і норовлять затягти гостей свята в воду, окропити або викупати.