Робота лікаря і медичної сестри з диспансерною групою дітей

Зміст роботи

Термін

Відповідальний

Поглиблений огляд дітей з проведенням повної антропометрії та записом до історії розвитку дитини.
медична старша
Введення елементів коригуючої гімнастики на заняттях з фізичного виховання для дітей з порушенням осанки, сколіозом, плоскостопістю.
медична старша
Зобов’язати вихователів після денного сну робити вправи для дітей з метою попередження плоскостопості, для чого викори­стовувати масажні ролики, ручні масажери, а також проводити ходьбу дітей по ковдрі, на яку нашили ґудзики.
медична старша
Організація дієтичного харчування дітей із захворюваннями печінки, нирок та ДЖВП згідно з довідкою дільничного лікаря - педіатра.
медична старша
Обов’язковий огляд дітей диспансерної групи за їхнім профілем лікарями-спеціалістами під час відвідування ними закладу дошкільної освіти.
медична старша
Аналіз захворюваності дітей диспансерної групи, складання плану заходів щодо підвищення ефективності проведеної роботи згідно отриманих результатів .
медична старша
Підготовка інформації для батьків з тем:
Адаптація дошкільників до режиму закладу дошкільної освіти залежності від віку та стану здоров’я;
· профілактика сезонних захворювань дошкільників вдома;
· належний режим дитини
вдома ;
· попередження порушення постави дитини;
· повноцінне харчування дошкільників вдома згідно віку;
· дієтичне харчування дітей з особливими потребами;
· профілактика плоскостопості та викревлень хребта ;
· загартування дітей в дома в залежності відпори року;
· проведення оздоровчо-профілактичної роботи з дошкільниками вдома згідно порад лікаря-педіатра.
Упродовж року
1раз на квартал

медична старша
Проведення інгаляції з лікарськими травами, олією евкаліпту й піхти для дітей, які часто хворіють на ГРЗ за порадами лікаря-педіатра.
Упродовж
року за потребою